Kuycon Q27A
Monitor gry 27 cali . Jasność do 650 nitów . Stopień odświeżenia do 165 Hz. Kompatybilny z adaptacyjnym synchronizacją AMD FreeSync , NVIDIA G-Sync , PS5 VRR i wiele więcej. Ponad miliard kolorów jest odtwarzany z wyjątkową dokładnością. Poznaj Kuycon Q27A, monitor do gier dla komputerów Mac, Windows, Linux i konsoli do gier.
Kuycon Q27A
Monitor gry 27 cali . Jasność do 650 nitów . Stopień odświeżenia do 165 Hz. Kompatybilny z adaptacyjnym synchronizacją AMD FreeSync , NVIDIA G-Sync , PS5 VRR i wiele więcej. Ponad miliard kolorów jest odtwarzany z wyjątkową dokładnością. Poznaj Kuycon Q27A, monitor do gier dla komputerów Mac, Windows, Linux i konsoli do gier.
Bezkompromisowy monitor gry
Q27A to monitor gry, który pozwala grać w ulubione gry z maksymalną płynnością i szczegółami. Wspiera współczynniki odświeżania do 165 Hz, FreeSync, G-Sync i adaptacyjne synchronizacje dla wszystkich nowoczesnych konsoli do gier. Jednocześnie ma dużą gęstość pikseli, dzięki czemu można zobaczyć nawet najmniejsze szczegóły.
Bezkompromisowy monitor gry
Q27A to monitor gry, który pozwala grać w ulubione gry z maksymalną płynnością i szczegółami. Wspiera współczynniki odświeżania do 165 Hz, FreeSync, G-Sync i adaptacyjne synchronizacje dla wszystkich nowoczesnych konsoli do gier. Jednocześnie ma dużą gęstość pikseli, dzięki czemu można zobaczyć nawet najmniejsze szczegóły.
Jeden ekran dla wszystkich
macOS
Windows
Linux
Z różnymi połączeniami, w tym USB-C, HDMI i DisplayPort, Q27A obsługuje wszystkie główne systemy operacyjne i platformy gier PlayStation, Xbox i Nintendo Switch. Wystarczy podłączyć kabel i cieszyć się.
Jeden ekran dla wszystkich
macOS
Windows
Linux
Z różnymi połączeniami, w tym USB-C, HDMI i DisplayPort, Q27A obsługuje wszystkie główne systemy operacyjne i platformy gier PlayStation, Xbox i Nintendo Switch. Wystarczy podłączyć kabel i cieszyć się.
Obie wersje podnośników Kuycon pozwalają regulować kąt i obrót monitora (360°), ulepszona wersja podnośnika jest również regulowana wysokością. Zakup stoiska jest opcjonalny.
Każdy monitor jest wyposażony w adapter VESA, który umożliwia mocowanie monitora na podłożu lub ścianie.
Obie wersje podnośników Kuycon pozwalają regulować kąt i obrót monitora (360°), ulepszona wersja podnośnika jest również regulowana wysokością. Zakup stoiska jest opcjonalny.
Każdy monitor jest wyposażony w adapter VESA, który umożliwia mocowanie monitora na podłożu lub ścianie.
Twoje plany staną się jaśniejsze.
Typowa jasność większości zwykłych monitorów biurowych wynosi około 300 cd/m2. Q27A utrzymuje stałą jasność do 650 cd/m2 na całej powierzchni ekranu, umożliwiając ekstremalną jasność bez zaniku.
650 nitów
stała jasność
1000 do 1
kontrast
Twoje plany staną się jaśniejsze.
Typowa jasność większości zwykłych monitorów biurowych wynosi około 300 cd/m2. Q27A utrzymuje stałą jasność do 650 cd/m2 na całej powierzchni ekranu, umożliwiając ekstremalną jasność bez zaniku.
650 nitów
stała jasność
1000 do 1
kontrast
Kolor, który coś mówi.
Q27A pokazuje wyniki twojej pracy w ich prawdziwych kolorach. Szeroki zakres kolorów P3 zapewnia paletę kolorów dla niesamowicie kolorowych obrazów. Dzięki realistycznemu odtwarzaniu kolorów Q27A może odtwarzać ponad miliard kolorów z niesamowitą dokładnością, a zaawansowana technologia kalibracji i zaawansowany algorytm zapewniają najwyższą jakość odtwarzania kolorów.
DCI-P3 95%, sRGB 99%
szeroka gama kolorów
HDR 600
Szeroki zakres dynamiki
Kolor, który coś mówi.
Q27A pokazuje wyniki twojej pracy w ich prawdziwych kolorach. Szeroki zakres kolorów P3 zapewnia paletę kolorów dla niesamowicie kolorowych obrazów. Dzięki realistycznemu odtwarzaniu kolorów Q27A może odtwarzać ponad miliard kolorów z niesamowitą dokładnością, a zaawansowana technologia kalibracji i zaawansowany algorytm zapewniają najwyższą jakość odtwarzania kolorów.
DCI-P3 95%, sRGB 99%
szeroka gama kolorów
HDR 600
Szeroki zakres dynamiki
Dane techniczne
| Rozmiar ekranu | 27 cale |
|---|---|
| Częstotliwość odświeżania | 165 Hz |
| Typ panelu | Błyszczący |
| Format | 2K |
| Jasność | 600 nits |
| Wykończenie ekranu | Błyszcząca powłoka antyrefleksyjna |
| Ekran | 27-calowy wyświetlacz LCD 2,5K w technologii Oxide TFT i IPS High Dynamic Range (HDR) Jasność : 650 cd/m2 Kontrast : 1000:1 Kolor : szeroka gama kolorów P3, ponad miliard kolorów* *10 bits à une fréquence de rafraîchissement jusqu'à 120 Hz Rozdzielczość : 2560 x 1440 pixels (3,7 milionów pikseli), 108 ppp Proporcje obrazu : 16:9 Częstotliwość odświeżania : 165 Hz Prend en charge la synchronisation adaptative AMD FreeSync , NVIDIA G-Sync et autres |
| Wymiary i waga | Wysokość : 51,8 cm avec support, écran 35,9 cm Szerokość : 61,8 cm Głębokość : 18,3 cm avec support, écran 2,76 cm Waga : 8 kg avec support, écran 5,5 kg |
| Łączność | Obsługuje 2,5K (2560 × 1440) przy 165 Hz przez USB-C i DisplayPort oraz 144 Hz przez HDMI na zgodnych urządzeniach USB-C, DisplayPort 1.4, HDMI 2.0, deux ports USB-C et sortie audio 3,5 mm Un port USB-C en amont fournit jusqu'à 100 W de charge PowerDelivery |
| Zawartość opakowania | Monitor Adapter VESA 100×100 Pilot Przewód zasilający (1,5 m) Kabel USB-C (1 m) Kabel DisplayPort (1,8 m) Kabel HDMI (1,5 m) Adapter USB-C vers USB-A x 2 Pendrive USB z dokumentacją |
| Wymagania dotyczące zasilania i pracy | Napięcie zasilania: 100–240 V AC - Częstotliwość: 50/60 Hz, jednofazowe - Moc: 60 W (maks. 170 W podczas ładowania PowerDelivery) |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Kompatybilność z Apple | Inne modele Intel będą działać w niższych rozdzielczościach i/lub przy niższym odświeżaniu. Laptopy i komputery PC MacBook Intel: 2015* i nowsze - iMac Intel: koniec 2014* i nowsze - Mac Pro Intel: 2013* i nowsze *starsze modele Thunderbolt 2 mogą wymagać adapterów. Mac z układem Apple silicon: M1, M1 Pro, M1 Max, M1 Ultra, M2+ - iPad Pro: wszystkie modele |
| Kompatybilność z Windows/Linux | AMD Ryzen avec graphiques Vega intégrés et supérieurs HD6000, HD7000, R9 200, R9 300, R9 400, R9 500, R9 Fury, R9 Nano (GCN) RX460-RX590 (Polaris) Radeon Vega 56/64, Radeon VII et supérieurs (Vega) Cartes vidéo prises en charge : Intel Graphics Cartes graphiques intégrées : Intel Iris Pro pour processeurs de 4e génération (Haswell) et versions ultérieures Intel HD Graphics pour processeurs de 5e génération (Broadwell) et versions ultérieures GTX1650-1660Ti (Turing)* RTX2050-2080Ti, Titan RTX (Turing)* RTX3050-3090Ti (Ampere)* RTX4050-4090 (Ada Lovelace)* Nvidia GTX660-690 (Kepler) (via DisplayPort) GTX750-Titan Z (Kepler) (via DisplayPort) GTX950-980Ti (Maxwell) GTX1050-1080Ti (Pascal) RTX5070-5090 (Blackwell)* *karty z USB-C VRlink można podłączyć kablem USB-C. Wszystkie karty graficzne wprowadzone po 2024 roku są zgodne, o ile nie zaznaczono inaczej. RX5300-RX5700XT (RDNA)* - RX6400-RX6950XT (RDNA2)* - RX7600-RX7900XTX (RDNA3)* *karty USB-C można podłączyć kablem USB-C. Wszystkie karty graficzne wprowadzone po 2024 roku są zgodne, o ile nie zaznaczono inaczej. wymagają portu Thunderbolt 3/4/USB4 lub DisplayPort 1.2 / HDMI 2.0+ oraz obsługiwanej karty graficznej. |
| Kompatybilność z konsolami | Konsole PlayStation, Xbox i Nintendo są obsługiwane przez HDMI (max 4K@60) |
F
›
Szukasz też
Poprzedni
Następny
Opinie klientów
Customer reviews
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Zgłoś komentarz
Czy jesteś pewien, że chcesz zgłosić ten komentarz?
Zgłoszenie wysłane
Twój komentarz został wysłany i będzie widoczny po zatwierdzeniu przez moderatora.
Twoje zgłoszenie nie może zostać wysłane
Opinie tylko dla kupujących
Napisanie opinii jest zarezerwowane dla klientów, którzy zamówili ten produkt. Zaloguj się na konto klienta, z którego złożono zamówienie, aby móc napisać opinię.
Napisz swoją opinię
Recenzja została wysłana
Twój komentarz został dodany i będzie widoczny jak tylko zatwierdzi go moderator.
Twoja recenzja nie może być wysłana









